Jak walczyć z rozstępami? Praktyczne sposoby na zniwelowanie blizn. Laserowe usuwanie rozstępów, redukcja rozstępów Warszawa

Rozstępy pojawiają się w niemal każdym wieku – borykają się z nimi młode kobiety, które przeszły gwałtownie okres dorastania, ale także osoby, które w szybkim czasie przybrały lub straciły wiele kilogramów. Czasem rozstępy są następstwem ciąży a nawet problemów hormonalnych, które mogą znacząco wpłynąć na przybieranie tkanki tłuszczowej czy stan skóry. Sposobów na walkę z nimi jest bardzo wiele. Najtańszym, lecz równocześnie najmniej skutecznym sposobem, który sprawdza się jedynie w fazach powstawania rozstępów, jest korzystanie z balsamów i innych środków kosmetycznych.

 

Zwykle są to jednak środki zapobiegawcze, które warto wykorzystywać podczas odchudzania oraz w różnych etapach ciąży tak, by nie dopuścić do powstania blizn. Redukcja rozstępów w salonach medycyny estetycznej polega zwykle na zastosowaniu technologii laserowej. Laserowe usuwanie rozstępów sprawdza się nawet przy głębokich bliznach, na które stosowanie produktów kosmetycznych nie ma wpływu. W dużych miastach, takich jak Warszawa, znajdziemy wiele salonów i gabinetów, w których możemy wykonywać tego typu zabiegi a dzięki dostępowi do specjalistycznej i certyfikowanej aparatury możemy być pewni nie tylko wyników kuracji, ale również zachować bezpieczeństwo zabiegów.